Филтри -

Специјални камиони URAL од Русија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони URAL од Русија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.450 € RUB 5.800.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
69.210 € RUB 5.780.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
58.070 € RUB 4.850.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
59.870 € RUB 5.000.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз
3
Контактирајте го продавачот
35.320 € RUB 2.950.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион за превоз на дрва URAL 4320 нови камион за превоз на дрва URAL 4320 нови камион за превоз на дрва URAL 4320
3
Контактирајте го продавачот
62.270 € RUB 5.200.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
57.480 € RUB 4.800.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
55.980 € RUB 4.675.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
32.930 € RUB 2.750.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се