Филтри -

Специјални камиони URAL

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони URAL: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.380 € RUB 5.000.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз нови камион за превоз на дрва URAL Сортиментовоз
3
Контактирајте го продавачот
33.850 € RUB 2.950.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за превоз на дрва URAL 4320 нови камион за превоз на дрва URAL 4320 нови камион за превоз на дрва URAL 4320
3
Контактирајте го продавачот
59.670 € RUB 5.200.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
55.080 € RUB 4.800.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
53.650 € RUB 4.675.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
31.560 € RUB 2.750.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 1977 Километража 66498 км Сила 132 kW
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
66.560 € RUB 5.800.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
66.330 € RUB 5.780.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
55.660 € RUB 4.850.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се