Филтри -

Специјални камиони Teupen

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Teupen: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Teupen LEO 23
7
29.450 € PLN 135.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Małkinia
возило со дигалка со корпа Teupen B 25
8
27.045 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел B 25
Година 2006 Километража 40000 км Сила
Полска, Ruda Śląska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се