Филтри -

Специјални камиони TOYOTA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони TOYOTA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.499 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 2011-06 Километража 379695 км Сила 136 кс
Данска, Esbjerg N
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 576900 км Сила 140 кс
Шведска, HISINGS KÄRRA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.290 € PLN 350.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 2022 Километража 10 км Сила 150 кс
Полска, Brzóze
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 354000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се