Филтри -

Специјални камиони THOMAS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони THOMAS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа THOMAS Nacelle 8X8 35 meters Aerial platform
23
ВИДЕО
37.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1470 кг Евро Euro 2
Година 2000-03-05 Километража 28124 км Сила 426 кс
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се