Филтри -

Специјални камиони TEREX

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони TEREX: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа TEREX 40 Meter 6x4, Steel springs, Ex army
10
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-01-01 Километража 500 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се