Филтри -

Специјални камиони TATRA од Словачка

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони TATRA од Словачка: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион за превоз на дрва
Година 3/2006 Километража 25701 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 1/1992 Километража 838901 км Сила 283 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се