Филтри -

Специјални камиони TATRA од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони TATRA: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион за превоз на дрва
Година 3/2006 Километража 25701 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
25.560 € CZK 650.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 450000 км Сила 410 кс
Чехија, Jihlava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.590 € CZK 599.900 CZK
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 310000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 1/1992 Километража 838901 км Сила 283 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
26.090 € PLN 120.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Година 1984 Километража Сила
Полска, Konin
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се