Филтри -

Специјални камиони TATRA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони TATRA од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.550 € CZK 450.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила 255 kW
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
79.426 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 403413 км Сила 462 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
103.989 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 403413 км Сила 462 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 190720 км Сила 266 кс
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
24.720 € CZK 599.900 CZK
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 310000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се