Филтри -

Специјални камиони TATRA

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони TATRA: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва TATRA 815 P lesovoz s hydraulickou rukou VIN 573
16
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 12/1986 Километража 80667 км Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва TATRA 815 P 6x6 VIN 573
16
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 12/1986 Километража 80667 км Сила 283 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва TATRA T815 lesovoz s hydraulickou rukou 6x6,  r.v. 1984, VIN 178
15
Контактирајте го продавачот
4.083,33 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година Километража Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва TATRA T 815 na prepravu dreva s hydraulickou rukov LIV 240 6x6 vin 786 + приколка за превоз на дрва
20
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион за превоз на дрва
Година 3/2006 Километража 25701 км Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва TATRA T 815 lesák + приколка за превоз на дрва
12
Контактирајте го продавачот
23.410 € CZK 599.900 CZK
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 310000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се