Филтри -

Специјални камиони Socage од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Socage од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Socage DA 328
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 27000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA320
13
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320
Година 2010 Километража Сила
Италија, Osimo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа Socage DA320
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2011 Километража 48000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA22
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 54000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA20
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 55000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA320
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 30000 км Сила
Италија, Cuneo (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA324
8
41.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 26702 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се