Филтри -

Специјални камиони Socage

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Socage: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа Socage A314 на шасси ГАЗ-3302
7
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел A314
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси МАЗ-5340С2
10
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Модел 32DJ
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ново возило со дигалка со корпа Socage T318 на шасси ГАЗ-33098 двухрядная кабина
16
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел Т318
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage T318
7
55.800 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Модел T318
Година 05/2020 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа Socage DA 328
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 27000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA22
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 54000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA20
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 55000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA320
13
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320
Година 2010 Километража Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа Socage DA22 - 22m (Nissan Cabstar)
7
19.690 € PLN 91.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража 6400 м/ч Сила
Полска, Jaworzno
возило со дигалка со корпа Socage DA320
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2011 Километража 48000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа Socage DA320
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 30000 км Сила
Италија, Cuneo (CN)
ново возило со дигалка со корпа Socage A314
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел A314
Година 03/2019 Километража 5 м/ч Сила
Чехија, Louny
возило со дигалка со корпа Socage a314
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Howden
возило со дигалка со корпа Socage DA324
8
41.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 26702 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се