Филтри -

Специјални камиони STEYR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони STEYR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва STEYR 1291
9
7.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 8390 кг
Година 1983 Километража Сила
Полска, Jordanow
возило со дигалка со корпа STEYR MAN 8s16
20
17.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел RAM Antares 160T
Година 1997 Километража 250000 км Сила 114 kW
Германија, Görlitz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на дрва STEYR 1491
8
7.650 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 1987 Километража Сила 306 кс
Полска, Jordanow
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се