Филтри -

Специјални камиони SKODA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SKODA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа SKODA LIAZ
4
9.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Евро Euro 1 Модел MP-22
Година 1990 Километража 362900 км Сила 152 kW
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се