Филтри -

Специјални камиони SISU

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SISU: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SISU E12M ritilä-auto
21
25.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 24050 кг
Година 1999 Километража 1578000 км Сила 469 кс
Финска, Viitasaari
камион за транспорт на возила SISU E11
24
36.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 22950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража Сила 378 кс
Финска, Oulu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SISU SM340 C471
8
11.900 €
Камион за транспорт на возила
Година 1988 Километража Сила 470 кс
Финска, Turku
камион за транспорт на возила SISU SM 270
22
7.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 136300 км Сила 371 кс
Финска, Oulu
камион за транспорт на возила SISU E12M
13
40.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 24700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 1325000 км Сила 480 кс
Финска, Lavia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се