Филтри -

Специјални камиони SCHWING

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCHWING: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа SCHWING SCHWING
5
31.620 € PLN 144.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1985 Километража 6198 м/ч Сила
Полска, Goleniów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се