Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Унгарија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7900 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 9 Марка на каросерија Rolfo Модел Ego 4
Година 2016 Километража 317000 км Сила 410 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2003 Километража 450000 км Сила 469 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 356997 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2007 Километража 1400000 км Сила 500 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 958000 км Сила 419 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 561622 км Сила 450 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 505000 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 626976 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се