Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Шведска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Шведска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA 460 V8 , TRIDEM 8x2
2
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19000 кг Евро Euro 3
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Falun
камион за транспорт на возила SCANIA R142H
15
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Носивост 18280 кг
Година 1985 Километража 307626 км Сила 420 кс
Шведска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на дрва SCANIA R620 LB 6X4 MNB
24
Контактирајте го продавачот
29.588 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16560 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 809065 км Сила 620 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на животни SCANIA R480LB8X4*4HNB
22
Контактирајте го продавачот
16.724 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1139903 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на дрва SCANIA R480
23
Контактирајте го продавачот
16.724 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 118235 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на дрва SCANIA R560LB6X4HSA
24
Контактирајте го продавачот
29.588 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16060 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 128290 км Сила 560 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на животни SCANIA R124 LB6X2NB400
20
Контактирајте го продавачот
5.839 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 1000056 км Сила 400 кс
Шведска, Trelleborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се