Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Шпанија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва SCANIA 420
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11 Километража 500000 км Сила 420 кс
Шпанија, Sevilla
камион за транспорт на возила SCANIA R 440
25
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 03/2009 Километража 660000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни SCANIA R 490
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила 490 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA R 490
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила 490 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA P 380
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 02/2008 Километража 520000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA FH13 480
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 10/2007 Километража 590440 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA R 420
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 05/2010 Километража 436000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA R 440
29
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 03/2009 Километража 660000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA R 490
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила 490 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA P 380
22
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 02/2008 Километража 520000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA R500 + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 46000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 2007 Километража 1900000 км Сила
Шпанија
камион за транспорт на возила SCANIA 114L 340
11
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 03/1999 Километража Сила 340 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се