Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Романија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 567000 км Сила 450 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
95.567 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 252000 км Сила 441 кс
Романија, Bucuresti
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 941000 км Сила 456 kW
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 862722 км Сила 420 кс
Романија, Călinești
камион за транспорт на возила SCANIA P400 камион за транспорт на возила SCANIA P400 камион за транспорт на возила SCANIA P400
3
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Модел A REMA
Година 2012 Километража 830000 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
72.890 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 807009 км Сила 581 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
77.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 507281 км Сила 730 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
86.320 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 890000 км Сила 520 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 1997 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се