Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Португалија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни SCANIA R
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 1600000 км Сила 500 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за транспорт на возила SCANIA P 420
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 01/2009 Километража 1579095 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни SCANIA P
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 783000 км Сила 310 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на дрва SCANIA R500 Highline Cabin year 2007
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 1 км Сила
Португалија, Marinha Grande
камион за превоз на животни SCANIA 124G 420
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 477883 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
камион за превоз на животни SCANIA R 420
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 2010 Километража 897650 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се