Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Полска: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва SCANIA R500
10
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 584831 км Сила 500 кс
Полска, Bystra
камион за превоз на дрва SCANIA R730
10
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 685632 км Сила 730 кс
Полска, Bystra
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на коњи SCANIA R164 V8, 6x2, 2 hydraulic decks, 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
26.260 € PLN 120.000 PLN
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
26.260 € PLN 120.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
26.260 € PLN 120.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на дрва SCANIA R 730 V8 / wood /
13
Контактирајте го продавачот
49.240 € PLN 225.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 17455 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 850000 км Сила 730 кс
Полска, Daleszyce
камион за транспорт на возила SCANIA Eurolohr + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2015 Километража 822440 км Сила 410 кс
Полска, Ligota Polska
камион за превоз на дрва SCANIA R 580 V8 / OPTICRUISE / SPRING / RETARDER
26
Контактирајте го продавачот
87.540 € PLN 400.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 15375 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 500000 км Сила 580 кс
Полска, Daleszyce
камион за превоз на дрва SCANIA R440 6x4 EURO5
6
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 800000 км Сила 440 кс
Полска, LUBOMIERZ
камион за превоз на дрва SCANIA R560 + приколка за превоз на дрва
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 34530 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 744000 км Сила 560 кс
Полска, Jordanów
камион за превоз на дрва SCANIA R580 V8 z przyczepa DOLL + приколка за превоз на дрва
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 453000 км Сила 580 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на дрва SCANIA R500 V8 MANUAL
5
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 600000 км Сила
Полска, Sieroszewice
камион за превоз на дрва SCANIA
5
Контактирајте го продавачот
12.040 € PLN 55.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 100000 км Сила
Полска, Nowogard
камион за превоз на дрва SCANIA R730
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 850000 км Сила 730 кс
Полска
камион за превоз на дрва SCANIA R480 6x4 CRANE Palfinger - Epsilon M110L97
23
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 13855 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 645000 км Сила 353 kW
Полска, Daleszyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се