Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Обединетото Кралство: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA P94 260
52
Контактирајте го продавачот
9.294 € GBP 7.950 GBP
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Број на автомобили 6
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на возила SCANIA P420 Drawbar outfit
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 11
Година 2008 Километража Сила 420 кс
Обединето Кралство, Newry
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA G400
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 703911 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за транспорт на возила SCANIA P420
100
Контактирајте го продавачот
13.970 € GBP 11.950 GBP
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Број на автомобили 12
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на возила SCANIA P420 12 Vehicle
100
Контактирајте го продавачот
13.970 € GBP 11.950 GBP
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Број на автомобили 12
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на возила SCANIA G400
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 708822 км Сила
Обединето Кралство, Newry
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се