Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Литванија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Литванија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA P420
24
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 874000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
камион за транспорт на возила SCANIA P420 + приколка за транспорт на возила
24
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 874000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни SCANIA 124-420 + приколка за превоз на животни
12
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2002 Километража 1200000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва SCANIA R560
16
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 04/2008 Километража 1260613 км Сила 560 кс
Литванија, Lieplaukalė
камион за превоз на дрва SCANIA G440, timber trucks
14
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2012 Километража 149365 км Сила
Литванија, Lieplaukalė
камион за превоз на дрва SCANIA R-420
10
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2006 Километража Сила
Литванија, Utena
камион за превоз на дрва SCANIA R480
7
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 641600 км Сила 353 kW
Литванија
камион за превоз на дрва SCANIA R560
6
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2012 Километража 473000 км Сила 412 kW
Литванија, Tauragė
камион за транспорт на возила SCANIA 124.400
17
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1997 Километража 635401 км Сила 400 кс
Литванија, Dievogala
камион за превоз на дрва SCANIA R 144 GB
3
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 1000000 км Сила 390 kW
Литванија, Panevėžys
камион за превоз на дрва SCANIA R620 6x4 Full steel + Retarder
19
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 900000 км Сила 620 кс
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва SCANIA R 164GB 580
32
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-03-02 Километража 750000 км Сила 580 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила SCANIA P 420 + Lohr + приколка за транспорт на возила
13
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009-05 Километража 1149359 км Сила 420 кс
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва SCANIA R470
10
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 06/2005 Километража Сила 470 кс
Литванија, Plungė
камион за превоз на дрва SCANIA R470, timber trucks
11
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 05/2005 Километража Сила
Литванија, Lieplaukalė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се