Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Летонија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва SCANIA R480
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 2007-12-19 Километража 1296409 км Сила 480 кс
Латвија, Rīga
камион за превоз на дрва SCANIA R450
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1239635 км Сила 450 кс
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва SCANIA R450
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 352362 км Сила 450 кс
Латвија, Rīga
камион за превоз на дрва SCANIA R500
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1212010 км Сила 500 кс
Латвија, Rīga
камион за превоз на дрва SCANIA R620
1
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 590000 км Сила 620 кс
Латвија, Rīga
камион за превоз на дрва SCANIA R420 + приколка за превоз на дрва
10
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 12/2006 Километража 615937 км Сила
Латвија, Klives
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се