Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Холандија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување SCANIA 112M MET KRAAN EN LIER
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1985 Километража 787465 км Сила
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила SCANIA P380 6X4 NEW TOW TRUCK + MANUAL + FULL STEEL + RETARDER
19
Контактирајте го продавачот
119.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020-11-17 Километража 1226 км Сила 380 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA R490 8x2 Euro 6 Palfinger PK 78002SH 8 x Hydr. + FSN SDA 2-PL-21
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 9860 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 223263 км Сила
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни SCANIA 144-460
27
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10520 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2000 Километража 113402 км Сила 460 кс
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила SCANIA P380 6X4 NEW TOW TRUCK + MANUAL + FULL STEEL + RETARDER
19
Контактирајте го продавачот
119.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020-11-17 Километража 1226 км Сила 380 кс
Холандија, Meerkerk
камион за превоз на животни SCANIA R560 6x2 Menke 4 deck - Type trailer + Trailer Menke 5 deck Type
99
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 603425 км Сила 560 кс
Холандија, Ravenstein
оштетен камион за превоз на животни SCANIA R400
50
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Камион за превоз на животни
Носивост 14610 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 769755 км Сила 400 кс
Холандија, Drachten
камион за транспорт на возила SCANIA G480 G480 LB4X2MLB AUTOTRANSPORTER
22
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 927022 км Сила 480 кс
Холандија, Heijen
камион за превоз на дрва SCANIA R164 6X4 Retarder Big-Axle Euro 3 Loglift F241SL89A
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10280 кг Евро Euro 3
Година 2004-06-25 Километража 987436 км Сила 580 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни SCANIA P340 6x2*4 - Menke Livestock 1 deck - Opti Cruise - Full air
50
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 999999 км Сила 340 кс
Холандија, Ravenstein
камион за транспорт на возила SCANIA R 450 Euro 6 Retarder Afzetbare oprijplateau met oprijrampen
15
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 16080 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09-11 Километража 561404 км Сила 451 кс
Холандија, Andelst
камион за превоз на дрва SCANIA R500 6X4 NL-Truck V8 Manual Retarder Alcoa's Euro 4
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11040 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-05-09 Километража 1060735 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни SCANIA R500LB6X2*4MLA
30
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 13770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 2026715 км Сила 500 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни SCANIA R500 6x2 4Stock livestock
40
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 999999 км Сила 500 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на дрва SCANIA R730 6x4 Highline
35
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 14385 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2015 Километража 510380 км Сила 730 кс
Холандија, Geleen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се