Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Германија: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 12/2007 Километража 895000 км Сила
Германија, Bocholt
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион за превоз на дрва
Година 1994-03 Километража 600000 км Сила 470 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2007-02 Километража 970500 км Сила 500 кс
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 958000 км Сила 419 кс
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
25.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2014-02 Километража 929744 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
25.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2014-03 Километража 897866 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
25.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2014-02 Километража 972613 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
27.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr 1.53
Година 2014-04 Километража 869114 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
27.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr 1.53
Година 2014-04 Километража 852834 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 2006-04 Километража 356997 км Сила 420 кс
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
26.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 25 Марка на каросерија Lohr
Година 2014-05 Километража 876835 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 12600 кг Евро Euro 5
Година 2010-09 Километража 626976 км Сила 420 кс
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
45.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Lohr
Година 2011-03 Километража 62927 км Сила 441 кс
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 13785 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2
Година 04/1996 Километража 724405 км Сила 235 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража Сила 560 кс
Германија, Peine
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се