Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Финска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Финска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва SCANIA R560
15
22.900 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-06-15 Километража Сила 560 кс
Финска
камион за превоз на дрва SCANIA R 560
24
26.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1015000 км Сила 560 кс
Финска, Jalasjärvi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва SCANIA R620
20
32.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2013-02 Километража 1000000 км Сила 620 кс
Финска, FORSSA
камион за превоз на дрва SCANIA R 420
7
12.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16620 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1530000 км Сила 420 кс
Финска, Jalasjärvi
возило со дигалка со корпа SCANIA P94 CB 6X4
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 10560 кг Модел PK27000
Година 2002-01-16 Километража 148600 км Сила
Финска, Tampere
камион за превоз на дрва SCANIA R620
10
25.900 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража Сила 620 кс
Финска
камион за превоз на дрва SCANIA R560
11
27.900 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-26 Километража 991000 км Сила 560 кс
Финска
камион за превоз на дрва SCANIA R560
14
28.900 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила 560 кс
Финска
камион за превоз на дрва SCANIA R560 6x4
1
26.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се