Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

199 огласа: Специјални камиони SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел Sirio
Година 2003 Километража 1380000 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 1050000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2014 Километража 815000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
48.062,17 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 530000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 770000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1997 Километража 635401 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
76.450 € PLN 342.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 330200 км Сила
Полска, Dębnica Kaszubska
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04 Километража 745000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
30.180 € PLN 135.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 999999 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
58.570 € PLN 262.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 913000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
72.650 € PLN 325.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 886000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 620000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 19500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 729019 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
аукција 17.320 € DKK 129.000 DKK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 753673 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08 Километража 679000 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 8600 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1985 Километража 700000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11460 кг
Година 2012 Километража 750000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 25050 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 481000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 481000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 11 Марка на каросерија Lohr Модел 3.53
Година 2016-11 Километража 650000 км Сила
Бугарија, Пазарджик
аукција 10.480 € SEK 122.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Носивост 18105 кг
Година 2011 Километража 1002220 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
144.200 € PLN 645.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 14050 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2018 Километража 620000 км Сила
Полска, Daleszyce
камион за транспорт на возила SCANIA r500 + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 645000 км Сила
Шпанија, Torredonjimeno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се