Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Естонија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион за шлепување
Година 1991 Километража 775600 км Сила 265 kW
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 16200 кг
Година 1995 Километража 110000 км Сила 380 кс
Естонија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1029000 км Сила 500 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 17110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 1114195 км Сила 427 kW
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16175 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 1195076 км Сила 427 kW
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 22300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 905911 км Сила 537 kW
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-12 Километража 860000 км Сила 368 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион за шлепување
Носивост 16200 кг
Година 1995 Километража 1100000 км Сила 280 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 530 кс
Естонија
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 775600 км Сила 360 кс
Естонија, Tallin
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион за превоз на животни
Носивост 12805 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 487000 км Сила 480 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990 Километража 340000 км Сила 320 кс
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 1200000 км Сила 412 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 400000 км Сила 340 кс
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се