Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Данска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA 580 V8 KTT Metago/Supertrans 10-Autos Euro6 + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2017-06-29 Километража 345000 км Сила 580 кс
Данска, Taastrup
камион за транспорт на возила SCANIA G480
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 12400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 480000 км Сила 480 кс
Данска, Greve
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA G480
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 12400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 480000 км Сила 480 кс
Данска, Greve
камион за превоз на животни SCANIA R420 6x2 Euro 5 Dyretransport
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 16450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 943000 км Сила 420 кс
Данска, Padborg
камион за превоз на животни SCANIA 114 380 6x2*4 Dyretransport
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 13175 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 843000 км Сила 380 кс
Данска, Padborg
камион за шлепување SCANIA 112
6
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 11575 кг
Година 10/1981 Километража Сила
Данска, Brønderslev
камион за транспорт на возила SCANIA R620 + приколка за транспорт на возила
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 990000 км Сила 620 кс
Данска, Kolding
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се