Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Чешка Република: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва SCANIA Scania G480,INTARDER,6X6KESLA 2017ZT+TRAILER TOM
20
44.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 439719 км Сила 480 кс
Чехија, Strančice
камион за превоз на дрва SCANIA 143-500 6x4
4
11.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 900000 км Сила 368 kW
Чехија, Vysoké Chvojno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва SCANIA G 480,INTARDER , 6X6,KESLA 2017ZT+TRAILER TOM
20
44.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 439719 км Сила 480 кс
Чехија, Strančice
камион за превоз на дрва SCANIA G450CB6X4HSA + приколка за превоз на дрва
16
93.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2016 Километража 371000 км Сила
Чехија, Jičín
камион за превоз на дрва SCANIA G450CB6X4HSA + přívěs DOLL
34
78.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2016 Километража 310000 км Сила
Чехија, Jičín
камион за превоз на дрва SCANIA R500 CB 6X4, V8
4
75.310 € CZK 2.050.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Носивост 11800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-11 Километража 498000 км Сила 368 kW
Чехија, Jihlava 1
камион за превоз на дрва SCANIA R500 XT
8
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 180000 км Сила 500 кс
Чехија, Jihlava 1
камион за транспорт на возила SCANIA P450 + Eurolohr 1.53 Evolution Voll Zink
13
97.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2018 Километража 248669 км Сила 450 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за превоз на животни SCANIA P 94 DB 4x2 NA
17
13.031 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година 1998-03-16 Километража 1 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион за транспорт на возила SCANIA P450 E6 + Eurolohr 1.53 EVO
15
72.898 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 427772 км Сила 450 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се