Филтри -

Специјални камиони SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA од Белгија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-05-05 Километража 773881 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 34000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2007 Километража 881460 км Сила 380 кс
Белгија, Charleroi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила 320 кс
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2018 Километража 303000 км Сила 450 кс
Белгија, Asse
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-03-29 Километража 945000 км Сила 480 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 01/2001 Километража 874000 км Сила 721 кс
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-09-15 Километража 957745 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-09-15 Километража 990000 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10970 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-03-09 Километража 506274 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 7200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1987 Километража 125913 км Сила
Белгија, Kessel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се