Филтри -

Специјални камиони SCANIA

Резултати од пребарување: 163 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони SCANIA: 163 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
27
Контактирајте го продавачот
30.760 € PLN 140.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на коњи SCANIA R164 V8, 6x2, 2 hydraulic decks, 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
28
Контактирајте го продавачот
30.760 € PLN 140.000 PLN
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
28
Контактирајте го продавачот
30.760 € PLN 140.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 75.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни SCANIA R500
20
Контактирајте го продавачот
30.740 € PLN 139.900 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 12950 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 522200 км Сила 500 кс
Полска, Krośniewice
камион за превоз на дрва SCANIA R 580
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 21210 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1019999 км Сила 580 кс
Финска, Jalasjärvi
камион за транспорт на возила SCANIA 460 V8 , TRIDEM 8x2
2
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19000 кг Евро Euro 3
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Falun
камион за превоз на животни SCANIA R520 LB6x2*4MNA 4Stock Berdex + 4Stock Berdex Trailer
47
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 12845 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-18 Километража 765000 км Сила 520 кс
Холандија, Ravenstein
камион за транспорт на возила SCANIA P420
24
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 874000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
камион за транспорт на возила SCANIA P420 + приколка за транспорт на возила
24
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 874000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
камион за транспорт на возила SCANIA G400
12
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2010 Километража 691464 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за превоз на дрва SCANIA R 730,RETARDER,6X4,EURO6,HYDRAULIC CRANE EPSILON
20
Контактирајте го продавачот
86.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 507281 км Сила 730 кс
Чехија, Strančice
камион за транспорт на возила SCANIA R 420
28
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 06/2007 Километража 650000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на дрва SCANIA R580
8
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-07 Километража 363500 км Сила 580 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на дрва SCANIA R620 V8 for short wood
10
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07 Километража 384000 км Сила 620 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA R620 V8 for animal transport
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 1187000 км Сила 620 кс
Полска, Chodzież
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 163 огласа
Прикажи
Претплати се