Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT Mascott 150 dci járműszállító
12
Контактирајте го продавачот
3.759 € HUF 1.350.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 Járműszállító
8
Контактирајте го продавачот
21.860 € HUF 7.850.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 997276 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 370 DXI
7
Контактирајте го продавачот
54.300 € HUF 19.500.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2009 Километража 508000 км Сила 374 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на коњи RENAULT MASTER ATM 1-2 Élőállat szállító
7
Контактирајте го продавачот
34.390 € HUF 12.350.000 HUF
Камион за превоз на коњи
Година 2017 Километража 185186 км Сила 170 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила RENAULT Magnum 440 Járműszállító szerelvény + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
13.920 € HUF 5.000.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража 690000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на коњи RENAULT MASTER
9
Контактирајте го продавачот
41.270 € HUF 14.820.000 HUF
Камион за превоз на коњи
Година 2016 Километража 126000 км Сила 163 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се