Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Украина: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа RENAULT Midlum
1
44.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел EN-140-TPC
Година Километража 27500 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity
2
37.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ZED17
Година 2011 Километража 50013 км Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity
4
35.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел MT202DS
Година 2012 Километража 87429 км Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се