Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Словенија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 430
11
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион за транспорт на возила
Марка на каросерија Lohr
Година 2011 Километража 1100000 км Сила
Словенија, 1000
нови камион за транспорт на возила RENAULT D-wide
7
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Камион за транспорт на возила
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2021 Километража Сила
Словенија, 1000
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила RENAULT D-wide
3
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион за транспорт на возила
Марка на каросерија Rolfo
Година 2016 Километража 645000 км Сила
Словенија, 1000
камион за транспорт на возила RENAULT D-wide
7
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Камион за транспорт на возила
Марка на каросерија Lohr Модел eurolohr 1.23
Година 2016 Километража 605000 км Сила
Словенија, 1000
камион за транспорт на возила RENAULT D WIDE
9
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 9 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR 1.21
Година 2016 Километража 550000 км Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се