Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT PRG3C RTSASA + приколка за транспорт на возила
89
аукција 25.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 77500 кг
Година 2016 Километража 428620 км Сила 439 кс
Романија, Braniste
камион за транспорт на возила RENAULT PRG3C RTSASA + приколка за транспорт на возила
80
аукција 25.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 77500 кг
Година 2016 Километража 367940 км Сила 439 кс
Романија, Braniste
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа RENAULT ROSENBAUER
21
16.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 370 кг
Година 1990 Километража 33000 км Сила
Романија, Galati
камион за транспорт на возила RENAULT Mascott
12
9.500 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1 Марка на каросерија Foima
Година 04/2008 Километража 410000 км Сила 130 кс
Романија, Mediaș
камион за шлепување RENAULT MASCOTT
10
4.900 €
Камион за шлепување
Година 2001 Километража 436780 км Сила
Романија, Arad
ново возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TLR20
Година 2019 Километража Сила
Романија, Cluj Napoca
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се