Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување RENAULT Midliner S120 left hand drive electric winch 7.7 ton
39
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Камион за шлепување
Носивост 2650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 03/1992 Километража 380949 км Сила 120 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион за транспорт на возила RENAULT 22AVA 3D + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19900 кг Број на автомобили 10
Година 2005 Километража 1420873 км Сила
Португалија, Salvaterra de Magos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни RENAULT Premium
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 1996-11 Километража 894000 км Сила 280 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за транспорт на возила RENAULT Midliner
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 1998-01 Километража 120000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на коњи RENAULT Midliner
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Година 1997-12 Километража 402000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се