Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Полска: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на коњи RENAULT Master 3.5
47
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион за превоз на коњи
Носивост 1371 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-03-17 Километража 223000 км Сила 125 кс
Полска, Leszczynek
камион за шлепување RENAULT Premium
11
Контактирајте го продавачот
3.405 € PLN 15.500 PLN
Камион за шлепување
Носивост 5700 кг
Година 2003-12-03 Километража 272000 км Сила 480 кс
Полска, Glogow Malopolski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 EEV
14
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Lohr Модел EUROLOHR
Година 06/2013 Километража 815000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 450 DXI
19
Контактирајте го продавачот
21.750 € PLN 99.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 15010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09 Километража 893000 км Сила
Полска, ŁAZY
камион за шлепување RENAULT MASTER AUTOLAWETA POMOC DROGOWA 5,20 m KAT B nowy najazd 3,5T la
19
Контактирајте го продавачот
9.995 € PLN 45.500 PLN
Камион за шлепување
Носивост 1500 кг Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 312000 км Сила 125 кс
Полска, Tarnobrzeg
камион за транспорт на возила RENAULT Premium Autotransporter + приколка за транспорт на возила
9
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1370000 км Сила 410 кс
Полска, Radomsko
камион за шлепување RENAULT PREMIUM 430 dxi pomoc drogowa
10
Контактирајте го продавачот
24.160 € PLN 110.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 643000 км Сила
Полска, Grzędy
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM370DXI Abschleppwagen 7,40m +Kran 6x2
14
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07 Километража 508000 км Сила 370 кс
Полска, Nowy Sącz
возило за транспорт на живина RENAULT PREMIUM
33
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило за транспорт на живина
Носивост 4240 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-07-10 Километража 660000 км Сила 198 kW
Полска, Pawłów Trzebnicki
камион за транспорт на возила RENAULT MIDLUM 270 dxi POMOC-DROGOWA
12
Контактирајте го продавачот
17.790 € PLN 81.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Година 2013 Километража 478000 км Сила
Полска, Grzędy
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1597355 км Сила 410 кс
Полска, Sosnowiec
нови камион за шлепување RENAULT NAJAZD AUTOLAWETA POMOC DROGOWA ALUMINIOWA HOMOLOGACJA
8
Контактирајте го продавачот
3.947 € PLN 17.970 PLN
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила
Полска
камион за превоз на дрва RENAULT Kerax 4x4 do transportu drewna
11
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2007 Километража 202112 км Сила
Полска, Jordanow
камион за шлепување RENAULT PREMIUM
10
Контактирајте го продавачот
3.405 € PLN 15.500 PLN
Камион за шлепување
Носивост 6250 кг
Година 2002-09-05 Километража 372444 км Сила 469 кс
Полска, Glogow Malopolski
камион за шлепување RENAULT MASTER // 2004 // LAWETA// POMOC DROGOWA// ZAMIANA
10
Контактирајте го продавачот
10.320 € PLN 47.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2004 Километража 100000 км Сила 160 кс
Полска, Michałów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се