Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Литванија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Литванија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR C2H99S
Година 05/2016 Километража 505000 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел SIRIO
Година 08/2008 Километража 1160000 км Сила 302 kW
Литванија, Utena
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел ROLFO
Година 08/2008 Километража 958000 км Сила 302 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел ROLFO
Година 08/2008 Километража 1257000 км Сила 302 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Kässbohrer Variotrans
Година 04/2016 Километража 450000 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Модел Rimo
Година 03/2008 Километража Сила 405 кс
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo Модел PRG3C-ROLFO TVF
Година 11/2018 Километража 199500 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 04/2008 Километража 908000 км Сила 455 кс
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Модел RIMO PL 1,
Година 08/2016 Километража 479160 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел EUROLOHR 1.00 E3
Година 04/2016 Километража 517206 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 650000 км Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 530000 км Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 530000 км Сила 450 кс
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Марка на каросерија Lohr
Година 09/2008 Километража 796745 км Сила 450 кс
Литванија, Taurage
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се