Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Холандија: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион за превоз на животни
Носивост 17315 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1992 Километража 861326 км Сила 560 кс
Холандија, Kapelle
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1825 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 162659 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 11217 кг Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 439005 км Сила 320 кс
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 7020 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража 661779 км Сила 320 кс
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9880 кг Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 168130 км Сила 265 кс
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018-02-28 Километража 139100 км Сила 163 кс
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3050 кг Евро Euro 1
Година 2018-02-01 Километража 1 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3100 кг
Година 04/2018 Километража 115429 км Сила 163 кс
Холандија, MAASSLUIS
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1860 кг
Година 04/2018 Километража 116621 км Сила 163 кс
Холандија, MAASSLUIS
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6440 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1253986 км Сила 411 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 32420 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 1143161 км Сила 450 кс
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
34.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1180 кг Евро Euro 6
Година 2021-07-01 Километража 18400 км Сила 163 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1231 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-12 Километража 161758 км Сила 165 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 171833 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
18.250 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 784583 км Сила 370 кс
Холандија, Tilburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се