Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Германија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125 dci
21
37.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2015-07 Километража 116768 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125 dci
21
38.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2015-07 Километража 106473 км Сила
Германија, Hilden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 dxi + приколка за транспорт на возила
18
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 09/2012 Километража 603000 км Сила
Германија, RHEINE
возило со дигалка со корпа RENAULT Renault Master 150dCi Arbeitsbühne 172TPF 17,1m 2 Personen Korb
14
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел 172TPF
Година 2013-04-04 Километража 149460 км Сила 110 kW
Германија, Langenfeld
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460Dxi ,ROLFO Für 10 PKW + приколка за транспорт на возила
20
48.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 382000 км Сила 470 кс
Германија, Limburg an der Lahn
возило со дигалка со корпа RENAULT Midlum 220 E5 /Bühne 17m/Korb 265kg/Werk.Koffer (5-155)
18
26.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2010-08 Километража 99578 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Midlum 12.220
15
27.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07 Километража 299187 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 120 dxi
21
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Суспензија пружина/пружина Модел ETL-26
Година 2016-02 Километража 78600 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 120 DXi
17
32.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2013-10 Километража 51714 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 120.35 dxi
21
31.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2014-12 Километража 67201 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 140 Dxi
16
28.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Суспензија пружина/пружина Модел VT-55-NE
Година 2012-08 Километража 70778 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Master L2H2 125 DCi
21
44.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2017-06 Километража 53364 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 120
12
28.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2012-11 Километража 92586 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 120Dxi
20
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2016-02 Километража 39599 км Сила
Германија, Hilden
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125dci
15
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Модел ELEVETAUR 111F
Година 2014-01 Километража 199754 км Сила
Германија, Hilden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се