Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Европа

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

105 огласа: Специјални камиони RENAULT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 580443 км Сила
Холандија, Rijen
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 11/1991 Километража 156000 км Сила
Белгија, Charleroi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 255 Модел BE-TREKKER
Година 04/2009 Километража 79116 км Сила
Белгија, Gent
Контактирајте го продавачот
16.580 € PLN 78.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 820 кг
Година 2015 Километража 190000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 227517 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 625059 км Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-03 Километража 299750 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
33.595 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-10 Километража 143950 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08 Километража 217750 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08 Километража 127950 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2870 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-08 Километража 248679 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 03/2023 Километража 471875 км Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2017 Километража 488902 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.150 € PLN 123.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01 Километража 522000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
аукција 2.062 € SEK 23.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
10.610 € DKK 79.000 DKK
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 495000 км Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 02/1986 Километража 287193 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
21.040 € PLN 99.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Километража 280000 км Сила
Полска, Myszęcin
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 8450 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1981 Километража 250000 км Сила
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 2006 Километража 1300568 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 24000 км Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 4130 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01-08 Километража 525873 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2005-03 Километража 368456 км Сила
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 450000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 28000 км Сила
Германија, Korschenbroich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се