Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Чешка Република

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Чешка Република: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT Premium DXi - ROLFO + приколка за транспорт на возила
8
14.049 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2006-11 Километража 974336 км Сила 375 кс
Чехија, Zlín
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 370.18 ROLFO + приколка за транспорт на возила
7
13.222 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Број на автомобили 10
Година 2006-04 Километража Сила 266 кс
Чехија, Zlín
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 450 DXI + Eurolohr 1.22
15
10.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2009-01 Километража 1340885 км Сила 450 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила RENAULT premium 410.18 + приколка за транспорт на возила
15
15.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 16900 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Rolfo Модел sirio
Година 2007-08 Километража 1110000 км Сила 302 kW
Чехија, Pěnčín
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 DXI+ Eurolohr 1.53 + приколка за транспорт на возила
15
17.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1068890 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила RENAULT Premium D + ID 10790
15
4.360 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 2000-03 Километража 241909 км Сила 339 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион за транспорт на возила RENAULT T520 + приколка за транспорт на возила
15
129.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 849833 км Сила 530 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за превоз на животни RENAULT Premium 400.26 S 6x2
6
7.347 € CZK 200.000 CZK
Камион за превоз на животни
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Čestlice
камион за шлепување RENAULT Midliner Abschleppwagen
11
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1998-07 Километража 387500 км Сила 177 кс
Чехија, Kněžmost
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се