Филтри -

Специјални камиони RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони RENAULT од Белгија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT G280
24
5.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9800 кг Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 5 Марка на каросерија Lohr
Година 1991 Километража 231113 км Сила 280 кс
Белгија, Beveren
камион за шлепување RENAULT Midlum 220.12. Aufbau OMARS. Abschleppwagen.
31
10.900 €
Камион за шлепување
Носивост 3910 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-06-21 Километража 320968 км Сила 158 kW
Белгија, Grâce-Hollogne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила RENAULT G85
11
3.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2520 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-12-27 Километража 335000 км Сила
Белгија, MONT (Houffalize)
камион за шлепување RENAULT 150 DCI
15
8.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2580 кг Евро Euro 3
Година 2002-10-31 Километража 308000 км Сила 140 кс
Белгија, Meer
возило со дигалка со корпа RENAULT CBH 320 - ANTENNE 30M
14
34.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3680 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992-08-14 Километража 103356 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
возило со дигалка со корпа RENAULT Midliner 180
13
10.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1375 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995-11-21 Километража 128790 км Сила 180 кс
Белгија, Bree
возило со дигалка со корпа RENAULT MIDLUM 180 SHORT CAB
15
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел 141TAL
Година 2013-03 Километража 117000 км Сила 179 кс
Белгија, Roeselare
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 420 DCI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE)
15
ВИДЕО
9.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-01-31 Километража 1089000 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни RENAULT M-200
12
5.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 11999 кг
Година 1996-02-13 Километража 388 км Сила 200 кс
Белгија, Hechtel-Eksel
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 420 DCI
13
13.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6650 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-12 Километража 1061452 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила RENAULT G230
10
12.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-09 Километража 462114 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување RENAULT Magnum 385 depannage/crane/grue
12
16.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4220 кг Евро Euro 2
Година 1992-01-10 Километража 854749 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на дрва RENAULT Premium Lander 270DXi
10
28.850 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Зафатнина 57.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 366063 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување RENAULT S 135
9
цена на барање
Камион за шлепување
Година 11/1996 Километража 595211 км Сила 135 кс
Белгија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се