Филтри -

Специјални камиони PEZZAIOLI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони PEZZAIOLI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни PEZZAIOLI SBA 32U
8
Контактирајте го продавачот
60.430 € PLN 275.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2007 Километража Сила
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни PEZZAIOLI + приколка за превоз на животни
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се