Филтри -

Специјални камиони PEUGEOT

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони PEUGEOT: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила PEUGEOT Car transport Peugeot Boxer (Rep. Object) 4x2 - 13
27
Контактирајте го продавачот
аукција 3.018 € SEK 30.500 SEK
Камион за транспорт на возила
Носивост 1545 кг Евро Euro 5
Година 2013-06-28 Километража Сила 150 кс
Шведска, Gothenburg
камион за шлепување PEUGEOT Boxer neu aufgebaut KLIMA SEILWINDE AUTO-Transporter
13
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1490 кг Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 121806 км Сила 150 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer
21
ВИДЕО
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража 202180 км Сила 94 kW
Шведска
нови камион за превоз на коњи PEUGEOT Boxer
14
Контактирајте го продавачот
36.200 €
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 54000 км Сила 160 кс
Полска, Łódź
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2,2L HDI 130 CV
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 10/2020 Километража 1124 км Сила 131 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2.0 Blue HDI 163PK Autotransporter Lier Airco Euro6 Oprijw
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1233 кг Евро Euro 6
Година 2018-03-21 Километража 128263 км Сила 163 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се