Филтри -

Специјални камиони PALFINGER

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони PALFINGER: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа PALFINGER P200 AXE Smart
12
ВИДЕО
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 13804 км Сила
Шведска
ново возило со дигалка со корпа PALFINGER P 200 T X E (closed basket)
22
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2019-01-01 Километража Сила
Холандија, Sittard
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа PALFINGER P 240 A X E
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2019-01-01 Километража Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа PALFINGER P 750
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража 16000 км Сила
Шпанија, Gijón
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се