Филтри -

Специјални камиони OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони OPEL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување OPEL MOVANO Autómentő Hydroplatóval
12
22.510 € HUF USD 7.850.000 HUF ≈ 25.070 US$
Камион за шлепување
Година 2014 Километража 192 км Сила
Унгарија, Budapest
нови камион за шлепување OPEL NAJAZD AUTOLAWETA POMOC DROGOWA ALUMINIOWA HOMOLOGACJA
11
4.039 € PLN USD 17.970 PLN ≈ 4.497 US$
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила
Полска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се